Pedagogičtí pracovníci

zkratkatřídní,
funkce
e-mailtelefonkonzultace
Ing. Bufková IvanaBuMEVibufkova@oacl.cz778 544 012PO 14.30
Ing. Dlouhá ŠtěpánkaDl2. Csdlouha@oacl.cz778 544 011ČT 14.30
Ing. Dvořáková PetraDo3.Dpdvorakova@oacl.cz778 544 014PÁ 13.30
Mgr. Frajová KatarinaFrkfrajova@oacl.cz778 544 012ÚT 7.30
Mgr. Grolmus LeošGrICTlgrolmus@oacl.cz778 544 012ST 7.30
Mgr. Hartman PavelHa2. Aphartman@oacl.cz778 544 013PÁ 7.30
Mgr. Hodničák JanHk2. Bjhodnicak@oacl.cz778 544 014ÚT 7.30
Mgr. Holatová TerezaHttholatova@oacl.cz778 544 009ST 14.30
Mgr. Hrdlička MichalHd4. B | VPmhrdlicka@oacl.cz778 544 013ST 7.30 | VP ÚT 14.30
Mgr. Huml MichaelHmmhuml@oacl.cz778 544 013ST 7.30
PhDr. Kabrna MartinKrZŘŠmkabrna@oacl.cz778 544 006ÚT 7.30
Ing. Kalinová PetraKn3. Apkalinova@oacl.cz778 544 014ST 7.30
PaedDr. Kalivoda PetrKapkalivoda@oacl.cz778 544 010PÁ 7.30
Ing. Kaplánek PetrKp1. Cpkaplanek@oacl.cz778 544 012PO 14.30
Ing. Kohoutová KateřinaKhkkohoutova@oacl.cz778 544 011ČT 7.30
Ing. Lád RostislavŘŠrlad@oacl.cz778 544 007ÚT 7.30
Ing. Ládová Jana Ld3. C | ŠVPjladova@oacl.cz778 544 011ÚT 7.30
Mgr. Lišková IvaLi2. Eiliskova@oacl.cz778 544 012ÚT 7.30
Bc. Olahová KarolínaOlkolahova@oacl.cz778 544 012PO 16.05
Mgr. Paterová JanaPa3. B | SPJjpaterova@oacl.cz778 544 009PÁ 13.30 | MP ČT 7.30
Ing. Pokorná AlenaPkapokorna@oacl.cz778 544 012ČT 7.30
Mgr. Prudnikov BorisPrbprudnikov@oacl.cz778 544 012PO 7.25
Mgr. Rážová Kamila1. Akrazova@oacl.cz778 544 013PÁ 7.30
Mgr. Rückel PetrRcpruckel@oacl.cz778 544 012PO 7.30
Mgr. Rückelová Růžena1. B | VPrruckelova@oacl.cz778 544 010PO 7.30 | VP ČT 7.30
Ing. Řeháčková LenkaRe4. Blrehackova@oacl.cz778 544 011PO 7.30
Ing. Spolková SilvieSp2. Dsspolkova@oacl.cz778 544 014PÁ 13.40
Mgr. Stárek OttoSt4. Aostarek@oacl.cz778 544 010ÚT 7.30
Mgr. Šostková MichaelaŠomsostkova@oacl.cz778 544 009ÚT 13.30
Ing. Švrčková MonikaŠv4. Dmsvrckova@oacl.cz778 544 011ČT 7.30
Mgr. Vlčková MartinaVl4. Cmvlckova@oacl.cz778 544 009ÚT 14.30
Ing. Vondrová EvaVo1. Devondrova@oacl.cz778 544 012PO 14.30
Ing. Žůčková MonikaŽůmzuckova@oacl.cz778 544 011ČT 7.30

ICT – ICT metodik
MEV – metodik enviromentální výchovy
MP – metodik prevence
ŘŠ – ředitel školy
SPJ – metodik sociálně patologických jevů
ŠVP – koordinátor školního vzdělávacího programu
VP – výchovný poradce
ZŘŠ – zástupce ředitele školy

Konzultace lze individuálně domluvit i mimo stanovené termíny.