Zpět do školních lavic

Díky příznivému vývoji epidemiologické situace se od 8. června 2020 umožňuje osobní přítomnost žáků prvních, druhých a třetích ročníků ve škole.Podrobnější informace budou zveřejněny na webových stránkách a v Bakaláři.