Zájezd Paříž 2024

V termínu 21. – 24. 4. 2024 budeme pořádat již tradiční zájezd do Paříže a Disneylandu. Cena je 5300,– Kč (plus vstupné přibližně 2500,– Kč). Zájemci se mohou přihlásit v Bakaláři.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. DEN: ODJEZD Z ČR

Na zájezd vyjedeme od budovy školy ve večerních hodinách. Autobusem pojedeme přes Německo a Francii a zastavovat budeme jen na protažení a toalety.

2. DEN: PAŘÍŽ – TOUR EIFFEL, PROJÍŽĎKA LODÍ, NOTRE DAME, LATINSKÁ ČTRVŤ

Po ranní zastávce přijedeme do Paříže. Prohlídku města začneme na vyhlídce Esplanade du Trocadéro s velkolepým výhledem na Eiffelovu věž a projdeme se zahradami Jardins du Trocadéro. Budeme mít volný čas u Tour Eiffel s možností výstupu/výjezdu na věž. Po její návštěvě přejdeme k mostu Pont de l´Alma a projedeme se lodí po řece Seině. Pak budeme pokračovat procházkou přes Náměstí svornosti – Place de la Concorde až k věhlasnému muzeu Musée du Louvre. Poté přejdeme na ostrov Île de la Cité, kde uvidíme exteriéry slavné katedrály Notre Dame de Paris. Na závěr dne se projdeme Latinskou čtvrtí kolem významných historických staveb (Panthéon, Sorbonne). Večer odjedeme na ubytování.

3. DEN: DISNEYLAND PARIS

Po snídani se můžeme těšit na celodenní návštěvu zábavního parku Disneyland Paris s nepřeberným množstvím atrakcí a zajímavostí. Čeká na nás pět zábavních oblastí – viktoriánská ulice Main Street USA připomínající dětství Walta Disneye, kde si můžeme vyzkoušet jízdu některým z historických aut nebo tramvají taženou koňmi; kouzelný Fantasyland plný pohádkových postav a příběhů; Divoký západ Frontierland s jízdou skrz horu duchů, opuštěné doly i strašidelný dům; Adventurepark plný dobrodružství s Indiana Jonesem, Robinsonem i kapitánem Jackem Sparrow a jeho piráty a Discoveryland, který nás zanese až ke hvězdám a do mezigalaktických válek světa Star Wars. V parku Walt Disney Studios budeme objevovat kouzelný svět filmu a televize. Po náročném dni si odpočineme v zábavním centru Disney Village s množstvím obchodů a restaurací. Ve večerních hodinách odjedeme zpět do České republiky.

4. DEN: NÁVRAT DO ČR

V noci budeme pokračovat v cestě a domů se vrátíme v ranních hodinách.

V CENĚ JE ZAHRNUTO

  • doprava zájezdovým autobusem – klimatizace, kávovar, video, lednička, prodej nápojů
  • 1x ubytování se snídaní v hotelu typu Premiere Classe po třech osobách na pokoji s vlastním soc. zařízením
  • služba průvodce po celou dobu zájezdu
  • mobilní aplikace plná praktických informací a zábavy pro každého účastníka
  • komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

  • vstupy do navštívených objektů, projížďka lodí a jízda metrem: cca 60 – 100 € pro studenty do 18 let (dle aktuální ceny vstupenky do Disneylandu)

CENA ZÁJEZDU 5 300 Kč
+ cca 100 € pro studenty do 18 let (dle aktuální ceny vstupenky do Disneylandu)