Florbalový turnaj Subterra Cup

Dne 28. listopadu 2023 se v Městské sportovní hale konalo okresní kolo již tradičního florbalového turnaje středních škol – Subterra Cup. Naši florbalisté se ve skupině utkali s týmy Euroškoly Česká Lípa, Gymnázium Mimoň a SŠ Klíč. Nejtěžší zápas naše hráče čekal hned na úvod, kdy se postavili Euroškole. V zápase se hrál svižný florbal, a i když naši hráči prohrávali ještě v poslední minutě o dvě branky, tak dokázali po odvolání brankáře výsledek dorovnat na 3:3. Ve druhém zápase čekal mužstvo další kvalitní soupeř. S mimoňským gymnáziem jsme se rozešli opět smírně 3:3. V posledním zápase si náš tým dokázal přesvědčivě poradit se SŠ Klíč a zvítězil 14:0. I přes to, že naši florbalisté neprohráli jediný zápas, museli se nakonec spokojit s konečným druhým místem. Gratulujeme!

Naši školu reprezentovali: Lukáš Bahník, Adam Šlechta, Vít Havel, Matěj Ulman, Miloš Mach, Albert Kouba, Václav Drahoš, David Švec, Daniel Sviták a Jakub Rampouch.