Den s třídním učitelem v útulku Dogsy

Den s třídním učitelem jsme letos strávili trochu jinak. Vyrazili jsme do útulku Dogsy v Jestřebí, který je otevřený všem, kdo chtějí pejskům udělat radost třeba tím, že je vezmou na procházku.

V útulku nám ukázali zázemí pro pejsky, novou ordinaci a povyprávěli nám, jak to tam každý den funguje. Slyšeli jsme také několik smutných příběhů o tom, v jakém stavu se někteří pejsci do útulku dostanou a jak dlouhá cesta je někdy čeká, než se jim podaří najít nový domov.

Do útulku jsme nepřijeli s prázdnou. Přivezli jsme pamlsky a také finanční příspěvek. Největší radost jsme ale měli z venčení pejsků, které si užili studenti i samotní čtyřnozí kamarádi.

Děkujeme útulku Dogsy za milé přijetí a za vše, co pro opuštěné pejsky dělají.