Prezentiáda 2024 – krajské kolo

Dne 10. dubna 2024 se dva týmy z naší školy zúčastnily krajského kola soutěže Prezentiáda, které se konalo na SPŠSE a VOŠ v Liberci. Tým Ladies z 2. C ve složení Barbora Babáková, Kristýna Říhová a Bára Šedivá se ve velké konkurenci umístil na krásném 3. místě, tým Myšlenkové trio, ve složení Aneta Nikodémová (2. D), Nicolas Kajnar (3. A) a Denys Kurylenko (3. A) na místě čtvrtém. Oba týmy předvedly profesionální výkon a ukázaly, že prezentování před plnou posluchárnou a porotou pro ně nepředstavuje žádný problém 🙂. Na přímý postup do celorepublikového kola týmy tentokrát bohužel nedosáhly, ale týmu Ladies držíme pěsti, jelikož má stále šanci postoupit i ze třetího místa – a to díky Divoké kartě, kterou odborná porota určí po skončení všech krajských kol. Oběma týmům děkujeme za obrovský kus odvedené práce a za vzornou reprezentaci naší školy.