Vítězství ve Středoškolské futsalové lize

Dne 5. ledna 2024 se ve sportovní hale ve Varnsdorfu uskutečnilo další kolo Středoškolské futsalové ligy. Turnaje se zúčastnily čtyři školy: EOA Děčín, OA Česká Lípa, VOŠ a SOŠ Varnsdorf a Gymnázium Rumburk. Naši futsalisté – Tadeáš Hanl, Martin Král, Josef Majerech, Milan Vlasák, Aleš Kukucz, Lukáš Jandáč, Tomáš Bohatý, Jakub Lacina, Matyáš Bobelák, Petr Slovák a Filip Hrňa – narazili na nejtěžšího soupeře hned v prvním zápase, byla jím EOA Děčín. S děčínskou školou se naši žáci potkali v sezoně již potřetí. V předchozích dvou případech je dokázali porazit, ale tentokrát zápas skončil remízou 2:2. V dalších zápasech bylo tedy nutné, aby naši hráči porazili Varnsdorf i Rumburk vysokým rozdílem. To se jim podařilo a s impozantním skóre 34:3 si zajistili postup do divizního finálového turnaje mezi čtyři nejlepší školy z Ústeckého a Libereckého kraje. Dosáhli tak historického úspěchu.

Gratulujeme úspěšnému týmu.