Ekonomický tým 2022

Po dvouleté „covidové“ přestávce se na obchodní akademie vrátila celostátní soutěž Ekonomický tým, ve které se soutěží v odborných ekonomických znalostech a ve schopnosti kreativně ztvárnit a prezentovat určené téma.

Letošní krajské kolo soutěže Ekonomický tým 2022 pořádala naše škola. Naši studenti spolu se soutěžícími z Liberce a Jablonce nad Nisou absolvovali vědomostní testy z ekonomiky, účetnictví, informačních technologií a práva a následně prezentovali zadané ekonomické téma. Naši školu zastupoval tým třídy 4.A ve složení Kateřina Martinovská, Pavel Jiřík a Jan Hlavatý, který získal 2. místo, a tým třídy 4.C ve složení Veronika Pokorná, Jan Nožička a Vojtěch Kříž, který se umístil na 3. místě. Zvítězil tým Obchodní akademie a Jazykové školy z Liberce, který bude Liberecký kraj reprezentovat v celostátním kole v Havlíčkově Brodě.

Všem našim soutěžícím gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!