Hra proti AIDS

Na naší škole probíhá každý podzim akce, která upozorňuje na stále hrozící problém nákazy virem HIV. Náš osvětový program organizujeme ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem, který nás podporuje materiálně a zároveň jeho zástupce pan Jiří Stupka vyškolí vybrané žáky naší školy, kteří pak celý týden moderují HRU PROTI AIDS. Hry se účastní žáci prvních a druhých ročníků naší školy, ale zveme k nám také žáky osmých a devátých tříd základních škol z České Lípy a okolí. Účastníci hry se dozvědí řadu praktických informací z oblasti prevence nechtěného početí a pohlavně přenosných chorob s důrazem na přenos viru HIV. V letošním roce se akce vydařila, naši peeraktivisté provedli hrou a tím i vzdělali 264 žáků. Fotografie ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..