Výsledky přijímacích zkoušek pro školní rok 2018/2019

Vážení uchazeči, zveřejňujeme seznam přijatých uchazečů do 1. ročníku pro školní rok 2018/2019 ZDE.

Rozhodnutí o přijetí či nepřijetí si můžete vyzvednout osobně v kanceláři školy od 30. dubna 2018 v pracovních dnech od 7:00 do 15:30 hod. Pokud jste nebyli přijati a Váš zájem o studium na naší škole trvá, doporučujeme Vám podat odvolání. Vzhledem k systému podávání 2 přihlášek je již nyní jisté, že ne všichni přijatí uchazeči využijí možnost odevzdat zápisový lístek na naši školu. Se sepsáním odvolání Vám rádi pomůžeme. V případě dalších dotazů Vám je rádi zodpovíme na našem tel. čísle 778 544 002.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..