Naši žáci zářili na Polevsku :)

V pátek 9. února 2018 proběhlo ve Ski-areálu Polevsko okresní kolo ve sjezdovém lyžování a snowboardingu. Žáci a žákyně naší školy ukázali, že jim jdou nejen míčové sporty, ale dokáží rychle a elegantně sjet i kopec na lyžích či snowboardu. Naši školu reprezentovalo 7 žáků. V obřím slalomu: Hůlková Sára (1.D), Širlová Dominika (1.D), Růžičková Natálie (3.C) a Kolář Adam (1.A). Ve snowboardu: Bára Znamenáčková (3.C), která zároveň zvítězila v této kategorii, Simona Petříková (3.C), která obsadila 3. místo a Tomáš Vronský (1.A), který v kategorii chlapců obsadil 2.místo. Všem žákům děkujeme za příkladné chování v lyžařském areálu, skvělou reprezentaci školy a doufáme, že si lyžařský den pěkně užili. Fotogalerie ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..