Hvězdy akademie 2017

V předvánočním čase, dne 20. 12. 2017, se uskutečnilo symbolicky hvězdné slavnostní dopoledne naší školy v Jiráskově divadle v České Lípě. Záměrem celé akce bylo představit žáky naší školy, kteří jsou skvělí v nejrůznějších zájmových oborech – sportovních, kulturních – a to tak, že většinou dosahují výborných výsledků i nad rámec okresu a kraje. Na jevišti divadla se sešla pestrá plejáda šikovných lidí, kteří nám představili svůj obor zájmu, dosažené úspěchy, ale i tréninkové nasazení a denní harmonogram. Bylo na co se dívat, bylo co obdivovat, ať už z oblasti sportu (Bára Znamenáčková, Anna Vorlíčková – karate, Darina Naboichenko, Vítek Pázner – plavání, Alena Víšková – fitness a další) či z oblasti uměleckých žánrů (Daniel Benedikt – saxofon, Veronika Jirsáková, Katka Soukupová, Natálie Maternová a další – zpěv, Adéla Picková, Viki Kruserová a další – tanec, členové DKM – divadlo). Celý pořadem provázeli moderátoři Martin Korpoš a Adéla Stehlíková. Fotogalerie ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..