Ekonomický tým JUNIOR 2017

Ve středu 27. září 2017 pořádala naše škola krajské kolo soutěže Ekonomický tým JUNIOR 2017 a stala se tak místem setkání sedmi týmů složených ze studentů 4. ročníků oborů vzdělání Obchodní akademie a Ekonomické lyceum. Soutěže se zúčastnily týmy z Vyšší odborné školy mezinárodního obchodu a Obchodní akademie v Jablonci nad Nisou, z Obchodní akademie a Jazykové školy v Liberci a samozřejmě z Obchodní akademie v České Lípě. Nejprve studenti museli ve vědomostních testech prokázat své znalosti z oblasti mezd a personalistiky, podnikového majetku, financí a informačních technologií. V druhé části naopak předvedli svou kreativitu a schopnost rychle reagovat a prezentovat předem neznámé ekonomické téma. V letošním ročníku se prezentovalo téma „Člověk v zajetí informačních technologií“. Celá soutěž je postavena na týmové spolupráci a podporuje u studentů kolektivní přístup k řešení problémů. Vítězem se stal tým z Obchodní akademie v Liberci, 2. místo získal tým z Obchodní akademie v Jablonci nad Nisou, studenti naší školy obsadili 3. místo a dvě místa čtvrtá. Všichni získali cenné zkušenosti, ověřili a rozšířili si své odborné znalosti. Děkujeme všem našim týmům za reprezentaci školy a blahopřejeme! Fotogalerie ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..