Suplování:   Pátek 11.6.2021

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

4.A

A

A

A

A

A

A

A

4.B

A

A

A

A

A

A

A

4.C

A

A

A

A

A

A

A

4.D

A

A

A

A

A

A

A

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Kalinová Petra (M)

       

>>

   

Kaplánek Petr (lék)

       

<>

-

 

Ládová Jana (M)

-

   

..

     

Pokorná Alena (M)

..

           

Řeháčková Lenka (M)

   

..

       

Vondrová Eva (M)

 

-

         

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

Spj

P

(J4)

změna

Hocková Marie

 

1.B

1.hod

Eko

 

(1.B)

výměna <<

Řeháčková Lenka

z 5.hod

 

5.hod

Zsv

 

(1.B)

výměna <<

Hodničák Jan

z 1.hod

1.C

2.hod

Nej

L

(J4)

změna

Paterová Jana

 
 

5.hod

Ikt

L

(V5)

změna

Grolmus Leoš

 

1.D

2.hod

Ikt

Pa

(V1)

změna

Hartman Pavel

 

1.E

1.hod

Mat

 

(V3)

změna

Rážová Kamila

 
 

5.hod

Crp

 

(1.E)

výměna <<

Švrčková Monika

z 10.6. (Čt) 6.hod

2.A

1.hod

Pra

 

(2.A)

výměna <<

Spolková Silvie

z 10.6. (Čt) 6.hod

2.B

4.hod

Ikt

 

(V1)

změna

Hodničák Jan

 

2.C

3.hod

Pek

L

(V1)

změna

Vondrová Eva

 

2.D

1.hod

Pek

Pa

(V5)

změna

Vondrová Eva

 
 

4.hod

Anj

P

(J1)

změna

Rückelová Růžena

 

3.A

1.hod

Dan

 

(2.D)

změna

Dvořáková Petra

 

3.C

2.hod

Uce

L

(V3)

změna

Lád Rostislav

 

3.D

1.hod

Kop

L

(J4)

změna

Lišková Iva

 
 

2.hod

Ves

 

(3.D)

přesun <<

Kalinová Petra

z 5.hod

 

4.hod

Mat

 

(3.D)

přesun <<

Rážová Kamila

z 2.hod

 

5.hod

Eko

 

(3.D)

přesun <<

Řeháčková Lenka

z 10.6. (Čt) 1.hod

Po 5. vyučovací hodině proběhne testování 1. ročníků. Po skončení hodiny zůstávájí žáci v učebně, kde se otestují.
Testování zajistí: 1.A - Ha, 1.B - Hk + Št, 1.C - Bf, Gr, 1.D - Sp, 1.E - Šv + Ma

 

 

Suplování:   Pondělí 14.6.2021

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

4.A

A

A

A

A

A

A

A

4.B

A

A

A

A

A

A

A

4.C

A

A

A

A

A

A

A

4.D

A

A

A

A

A

A

A

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Hodničák Jan (dov)

-

..

..

Dl

Ha

..

..

Paterová Jana (lék)

     

-

<>

   

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

Eko

 

(1.A)

supluje

Dlouhá Štěpánka

(Hk)

 

5.hod

Zpv

 

(1.A)

výměna <<

Bufková Ivana

z 15.6. (Út) 3.hod

1.B

3.hod

Mat

 

(1.B)

přesun <<

Kaplánek Petr

z 18.6. (Pá) 4.hod

1.E

2.hod

Anj

 

(1.E)

výměna <<

Lišková Iva

z 7.hod

 

7.hod

Nej

 

(1.E)

výměna <<

Švrčková Monika

z 2.hod

2.A

5.hod

Ikt

L

(V4)

spojí

Hartman Pavel

(Hk)

2.B

2.hod

Uce

 

(2.C)

výměna <<

Pokorná Alena

z 3.hod

 

3.hod

Nej

 

(J2)

výměna <<

Paterová Jana

z 2.hod

2.C

1.hod

Per

Le

(2.C)

výměna <<

Dlouhá Štěpánka

z 3.hod

 

1.hod

Spj

Pj

(V3)

výměna <<

Lišková Iva

z 3.hod

 

2.hod

Nej

L

(J2)

přesun <<

Paterová Jana

z 6.hod

 

3.hod

Fyz

 

(2.C)

výměna <<

Bufková Ivana

z 1.hod

2.D

5.hod

Hss

 

(2.D)

výměna <<

Hocková Marie

z 6.hod

 

6.hod

Spk

 

(2.D)

výměna <<

Paterová Jana

z 5.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři