Pedagogičtí pracovníci

zkratkatřídní,
funkce
e-mailtelefonkonzultace
Mgr. Bajerová KristinaBa3. Bkbajerova@oacl.cz778 544 009ÚT 14.30 | ST 7.30
Mgr. Bufka ZdeněkBf4. Czbufka@oacl.cz778 544 013ÚT 7.30 | ÚT 14.30
Ing. Bufková IvanaBuMEVibufkova@oacl.cz778 544 012ÚT 7.30 | ST 14.30
Ing. Dlouhá ŠtěpánkaDl1. Csdlouha@oacl.cz778 544 011ST 7.30 | ČT 14.30
Ing. Dvořáková PetraDo2.Dpdvorakova@oacl.cz778 544 014ÚT 7.30 | ÚT 14.30
Mgr. Frajová KatarinaFrkfrajova@oacl.cz778 544 012ÚT 14.30 | ST 7.30
Mgr. Grolmus LeošGrICTlgrolmus@oacl.cz778 544 012ČT 14.30 | PÁ 7.30
Mgr. Hartman PavelHa1. Aphartman@oacl.cz778 544 013ST 7.30 | ČT 14.30
Ing. Hašková Evaehaskova@oacl.cz778 544 011ÚT 15.00 | ST 7.40
Mgr. Hocková MarieHc3. Dmhockova@oacl.cz778 544 010ÚT 7.30 | PÁ 13.30
Mgr. Hodničák JanHk1. Bjhodnicak@oacl.cz778 544 014ÚT 7.30 | ST 14.30
Mgr. Horáková KateřinaHrkhorakova@oacl.cz778 544 009ST 7.30 | ÚT 14.30
Mgr. Hrdlička MichalHd4. B | VPmhrdlicka@oacl.cz778 544 013ČT 7.30 | ČT 14.30 | VP ÚT 7.30
Ing. Kaplánek PetrKppkaplanek@oacl.cz778 544 012PO 14.30 | ST 7.30
PhDr. Kabrna MartinKrZŘŠmkabrna@oacl.cz778 544 006ÚT 7.30 | ČT 14.30
Ing. Kalinová PetraKn2. Apkalinova@oacl.cz778 544 014ST 7.30 | ST 14.30
PaedDr. Kalivoda PetrKa4. Dpkalivoda@oacl.cz778 544 010ÚT 7.30 | ÚT 14.30
Ing. Kohoutová KateřinaKhkkohoutova@oacl.cz778 544 011ÚT 7.30 | ÚT 14.30
Ing. Lád RostislavŘŠrlad@oacl.cz778 544 007ČT 7.30 | ČT 14.30
Ing. Ládová Jana Ld2. C | ŠVPjladova@oacl.cz778 544 011ÚT 7.30 | ČT 14.30
Mgr. Lišková IvaLi1. Eiliskova@oacl.cz778 544 012PO 14.30 | ČT 7.30
Mgr. Paterová JanaPa2. B | SPJjpaterova@oacl.cz778 544 009PO 14.30 | ST 7.30 | MP ČT 14.30
Ing. Pokorná AlenaPkapokorna@oacl.cz778 544 012ST 7.30 | PÁ 13.30
Mgr. Prudnikov BorisPrbprudnikov@oacl.cz778 544 012ÚT 14.30 | ČT 7.30
Mgr. Rážová Kamilakrazova@oacl.cz778 544 013ČT 14.30 | PÁ 7.30
Mgr. Rückel PetrRc4. Apruckel@oacl.cz778 544 012ČT 7.30 | PÁ 13.30
Mgr. Rückelová RůženaVPrruckelova@oacl.cz778 544 010ČT 7.30 | ČT 14.30 | VP ST 7.30
Ing. Řeháčková LenkaRelrehackova@oacl.cz778 544 011ÚT 7.30 | ČT 14.30
Ing. Spolková SilvieSp1. Dsspolkova@oacl.cz778 544 014ÚT 7.30 | ST 14.30
Mgr. Stárek OttoSt3. Aostarek@oacl.cz778 544 010PÁ 7.30 | PÁ 14.30
Ing. Švrčková MonikaŠvmsvrckova@oacl.cz778 544 011ÚT 7.30 | PÁ 13.30
Mgr. Vlčková MartinaVl3. Cmvlckova@oacl.cz778 544 009ST 7.30 | ČT 14.30
Ing. Vondrová EvaVoevondrova@oacl.cz778 544 012PO 14.30 | ČT 7.30

ICT – ICT metodik-koordinátor
MEV – metodik enviromentální výchovy
MP – metodik prevence
ŘŠ – ředitel školy
SPJ – metodik sociálně patologických jevů
ŠVP – koordinátor školního vzdělávacího programu
VP – výchovný poradce
ZŘŠ – zástupce ředitele školy

Konzultace lze individuálně domluvit i mimo stanovené termíny.